Mikrodermabrazja diamentowa

ewa chalecka

Liczba powtórzeń:
1 lub kilka w odstępach

ewa chalecka

Cena:
180 PLN

ewa chalecka

Liczba powtórzeń:
1 lub kilka w odstępach

ewa chalecka

Cena:
180 PLN

Jest to nowoczesna metoda, w pełni bezpieczna i będąca alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Polega na bezinwazyjnym mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka, mikrowarstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą osoby wykwalifikowanej do wyk. Tego zabiegu.
Dzieki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one ku górze i zastępują komórki uszkodzone. Pomimo powierzchniowego oddziaływania. Obserwowane pod mikroskopem elektronowym dotyczą one nie tylko naskórka, ale też skóry właściwej.
Zachodzi widoczne pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny.
Zabieg można prowadzić na wszystkich typach skóry zarówno na twarzy, szyi i dekolcie, jak też na pozostałych częściach ciała.

Kontrolowana mikrodermabrazja w połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami pomaga uzupełnić składniki odżywcze, pobudza aktywność komórkową, nadaje skórze zdrowy i młodszy wygląd. Metoda ta sprawdza się bardzo dobrze w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam pigmentacyjnych i czyszczeniu skóry.

Po zabiegu na skórze może pojawić się delikatny rumień, ale znika samoistnie po kliku godzinach.
Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który może być przeprowadzony jednorazowo lub w seriach kilku zabiegów w odstępach czasowych co 3 lub 4 tygodnie.

© 2021 Webtom.pl /strony www Piła