O mnie

ewa chalecka

O mnie

Z wielką przyjemnością pragnę powitać Państwa na mojej stronie internetowej Studia Kosmetyki Profesjonalnej.

Moja przygoda z kosmetologią zaczęła się na Poznańskiej Uczelni 23 lata temu, od tamtej pory nieustannie rozwijam się i zgłębiam wiedzę poprzez liczne szkolenia, kursy oraz sympozja kosmetyczne. Po ukończeniu uczelni podjęłam pracę w Pile we własnym salonie i kontynuowałam ją do grudnia 2020 roku. Od 2021 roku studio zostało przeniesione do Banina – Trójmiasto, gdzie obecnie mieszkam.

Często klienci zadają mi pytania, którą z wykonywanych dziedzin kosmetyki lubię najbardziej?

Odpowiedź na nie, nie jest jednoznaczna, bo wszystkie zabiegi czy usługi, które mam w swojej ofercie i którymi się zajmuję, są dla mnie ważne. Po dwudziestu kilku latach pracy w tym zawodzie mogę śmiało powiedzieć, że praca w kosmetologii, pogłębianie wiedzy i rozwój w tej dziedzinie jest moją pasją. Od samego początku działalności duży nacisk kładę na wysoką jakość wykonywanych zabiegów, odpowiedni dobór kosmetyków i sprzętu, bez którego nie wyobrażam sobie sprawnej i komfortowej pracy.

Ogromnie ważne dla mnie jest utrzymanie najwyższej jakości oraz wysokich standardów higieny, aby wszystkie zabiegi w moim gabinecie były bezpieczne dla zdrowia moich klientów.

Chciałabym, aby dla każdego z Państwa czas spędzony w moim studio był w pełni odprężającym i relaksującym. Mam nadzieję, że każde nasze spotkanie będzie nie tylko przyjemnie spędzonym czasem, ale również efekty mojej pracy będą w 100% zadowalające a czasem być może i zaskakujące.

Zapraszam Serdecznie do Studia Kosmetyki Profesjonalnej
Ewa Chalecka

© 2021 Webtom.pl /strony www Piła