Makijaż ślubny

ewa chalecka

Cena:
200 PLN

ewa chalecka

Cena:
200 PLN

To jedyny taki, wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. Bardzo ważne jest zatem to, żeby odpowiednio się do niego przygotować. Nie da się ukryć, że pierwsze skrzypce w tym przypadku powinna grać panna młoda. W dniu swojego ślubu musi zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ważna jest kreacja, fryzura, ale także make-up. Makijaż ślubny powinien być odpowiednio dobrany do urody oraz kreacji panny młodej. W naszym salonie zadbamy o to, żeby każda kobieta poczuła się najpiękniejsza na swoim ślubie oraz weselu. Dobierzemy kolorystykę oraz intensywność make-upu do urody klientki, a przede wszystkim do jej preferencji.

 

Próbny make-up ślubny

 

W tym wyjątkowym dniu należy zadbać przede wszystkim o to, żeby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu i nerwów. Warto zatem wykonać wcześniej próbny make-up ślubny. W tym czasie sprawdzimy, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, zadbamy o właściwe dobranie kolorów, a Ty przekonasz się, czy taki makijaż Ci odpowiada. To znacznie ułatwi i usprawni nam pracę w dniu Waszego święta.


Do wykonywania makijaży ślubnych wykorzystujemy kosmetyki najwyższej jakości, które są trwałe i odporne. Dodatkowo zawsze utrwalamy make-up produktami, które zapobiegają jego ścieraniu oraz spływaniu. To oznacza, że makijaż wytrzyma całą noc szaleństw!

© 2021 Webtom.pl /strony www Piła