Przedłużanie paznokci żelem

ewa chalecka

Cena:
160 PLN

ewa chalecka

Cena:
160 PLN

Życie w ciągłym biegu nie pomaga w zadbaniu o swoją urodę. Na szczęście są szybkie i trwałe sposoby na poprawę swojego wyglądu. Dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego warto poświęcić im chwilę uwagi. Oferujemy przedłużanie paznokci żelem, które jest sprawdzonym sposobem na piękny i odporny na uszkodzenia manicure. To idealny wybór dla osób, które pracują fizycznie, często sprzątają lub po prostu chcą postawić na trwałe zdobienie paznokci.

Manicure żelowy może mieć niemal dowolną długość, kolor oraz wzór. Bardzo popularne jest wykonywanie zdobień metodą ombre. Posiadamy bardzo szeroki wybór lakierów w różnorodnych odcieniach – od klasycznych beży po nieco odważniejsze kolory neonowe.

 

Dlaczego warto przedłużać paznokcie żelem?

 

Na paznokcie żelowe decyduje się grono kobiet. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ jest to metoda bardzo odporna, która ma wiele zalet. Wśród nich można wyróżnić:

  • szybkość wykonania,
  • trwałość,
  • naturalny i subtelny efekt,
  • prostota wykonania,
  • możliwość wykonania nawet skomplikowanych zdobień.

Nasze klientki mogą liczyć na w pełni indywidualne podejście i wykonanie wymarzonych zdobień. Uzupełnienie na płytce paznokcia wykonuje się co około 3-4 tygodnie, w zależności od tempa wzrostu. Zapraszamy do telefonicznego umówienia się na wizytę.

© 2021 Webtom.pl /strony www Piła