Pedicure

ewa chalecka

Cena:
130 PLN

ewa chalecka

Cena:
130 PLN

W naszym salonie dbamy o piękno całego ciała, a więc nie pomijamy również stóp, o które w szczególności warto zadbać wiosną oraz latem, kiedy coraz częściej zakłada się odkryte buty. Wykonujemy pedicure klasyczny, który jest podstawowym zabiegiem, pozwalającym na uzyskanie pięknego wyglądu paznokci.

Zmiękczamy skórę stóp, aby można było szybko i skutecznie usunąć zrogowaciały naskórek przy użyciu tarki albo frezarki. Usuwamy skórki wokół paznokci, a następnie skracamy ich płytkę oraz opiłowujemy, żeby nadać im właściwy kształt. Później osuszamy i odtłuszczamy paznokcie, a tym samym przygotowujemy do pomalowania. W ofercie posiadamy wiele kolorów różnorodnych lakierów! Będzie to idealne uzupełnienie manicure’u hybrydowego.

 

Zalety pedicure’u

 

Dobrze wykonany pedicure to gwarancja pięknych, zadbanych stóp oraz paznokci. Warto o nich pamiętać nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów, ale również na co dzień. Odpowiednio ukształtowana płytka nie będzie wrastać, a tym samym zapewni komfort chodzenia. Wśród zalet tego zabiegu można wyróżnić:

  • trwałość,
  • wygodę,
  • oszczędność czasu,
  • piękny wygląd.

Zabieg warto regularnie powtarzać, a odstępy należy dobrać indywidualnie do swoich potrzeb, ponieważ będą one zależne m.in. od szybkości rośnięcia paznokci.

© 2021 Webtom.pl /strony www Piła